10 kilometrů

05.09.2018
Ano, opravdu tolik, a ještě pár stovek metrů navíc zvládli všichni během společného výletu. A nebyla to jen tak ledajaká odpočinková vycházka - nejprve do pořádného kopce - od školy přes Peklo, chatu Ferru až na dětské hřiště ve Strážném. To byla ale zatím jen první polovina. Tady jsme po náročném výstupu doplnili svačinou a dováděním na hřišti energii, abychom se pak přes kostelík v Zadních Herlíkovicích dostali až k herlikovické čističce. Odtud jsme už pěkně po rovině cestou kolem Labe směřovali zpátky do školy. Počasí nám opravdu přálo, cesta rychle ubíhala a tak jsme na zasloužený oběd do školní jídelny dorazili přesně v předem domluvený čas. Některé z nás už ke konci bolely nohy, ale aby ne, když jsme našlapali tolik kilometrů!