Bubenická dílna

BUBENICKÁ DÍLNA

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 se uskuteční na školním hřišti bubenická dílna – cena 70,- Kč.

/v případě nepříznivého počasí ve školní tělocvičně/

Jedná se o interaktivní bubenickou dílnu, při které se zpívá a hraje na tělo, plastové sudy, hrnce, láhve, plechovky a jiné recyklované materiály. Cílem je naučit se nejen bubnovat, ale odreagovat se, uvolnit se a nalézt muzikanta v sobě.

Naučíme se:

- spolupracovat a hrát ve skupině – jeden celek

- koordinaci celého těla

- slyšet rytmus ve všem

- bodydrumming – rytmus pomocí tleskání, pleskání, dupání

Movement Clipart Body Percussion - Cartoon - Png Download (#5543841) -  PinClipart