Vánoční pozvánka

15.11.2017
Přestože do vánočních svátků ještě nějaký ten čas zbývá, myšlenky na ně se neodbytně do našich myslí vkrádají už nyní....Možná by vám k příjemné pohodě v běhu vánočních příprav přišel vhod klidný podvečer strávený ve "vánoční dílně". Setkání ve školní družině - jen pro dospělé, tedy bez dětí, ale nejen pro rodiče našich žáků; při kávě nebo čaji, prostě si popovídat, vyrobit nějakou vánoční dekoraci nebo přání podle vlastního výběru a dovednosti, možná i zazpívat koledy. Občerstvení, nápady, návrhy, materiál i případná pomoc s výrobou zajištěna. Jste srdečně zváni, na viděnou ve středu 6. 12. 2017 v 17 hodin!