K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

(Ne)povedený výlet?

Do poslední chvíle se rozhodovalo, zda se dnešní výlet na Žalý uskuteční či nikoli. Překážkou se zdálo být proměnlivé počasí posledních dnů, ale protože se ráno netvářilo úplně nepřátelsky, vyrazili jsme do přírody. Původní myšlenka - přemístit se na Křížovky linkovým autobusem - vzala za své velice brzy, protože autobus nepřijel. Došlo tak na změnu plánu - obejdeme se i bez autobusu a přes Kněžický vrch a kapličku sv. Anny šlapeme po svých na Kněžickou chalupu. Ještěže jsme se předtím u kapličky nasvačili, protože ani tady jsme neměli štěstí - bylo zavřeno a tak jsme si (místo nákupu dobrot a jen z dálky) alespoň prohlédli pasoucí se ovce, ustájené koně a malou voliéru s ptáky. Pak už jsme obloukem od horní stanice lanovky vyrazili na zpáteční cestu. Drobné dešťové přeháňky nás občas doprovázely, ale vždy jen po krátkou dobu. Nakonec jsme se shodli, že výlet, ačkoliv úplně jiný než ten původně myšlený, se nám líbil a stál za tu námahu!

banner_sbirej_toner_cz

ceskoctedetem

ovocedoskol3

Srdce_placka_3

recyklohrani

proskoly-300x90

Nejnovější aktuality
Prijměte pozvání a přijďte si oddychnout od předvánočního shonu ve čtvrtek 13. 1…
Ano, ještě týden (a jeden den) zbývá do uzávěrky soutěže O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ …
Schůzka rodičů se koná 18. 9. v 15 hodin.…
Ve středu 5. 9. půjdeme místo dopoledního vyučování na společný pěší výlet na St…
Na školní výlet pojedeme v úterý 26. 6. 2018 do centra řemesel v Ostré u Lysé na…
Z provozních důvodů se termín oslavy Dne matek mění na 12. 6. 2018 v 15 hodin.…
Pro školní rok 2018/2019 byly do ZŠ Horská přijaty děti s těmito registračními č…
Kontaktní údaje

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

logo_footer

deti-new-150

deti-new-150