K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

"Živá" přednáška

08.06.2016
Vidět hady a ještěry zblízka a ještě si moci na ně sáhnout? Tak to si v polovině května nechal ujít málokdo! Všichni se na vlastní kůži mohli přesvědčit třeba o tom, že kůže hadů a ještěrů není vůbec tak slizká, jak se o ní říká... A co obrovští američtí hlemýždi? Ti za návštěvu přednášky taky stáli a ještě i spousta dalších ukázek nebo informací. Však také dotazy týkající se předvedených exemplářů nebraly konce, a tak doufejme, že brzo přijde nová šance dokončit to, co se tentokrát nestihlo.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150