Adaptační turistický výlet aneb Okolo vrchlabského rybníku Kačák

22.07.2019

Výsledek obrázku pro vrchlabský Kačák

Abychom se lépe poznali s novými žáky a připomněli si základní pravidla spolupráce a soužití ve škole po dlouhé době lenošení o prázdninách, vydali jsme se ve středu 5. září na první společnou turistickou vycházku do okolí Vrchlabí - k nově zrevitalizovanému vrchlabskému rybníku Kačák.

Našim cílem nebylo dojít co nejdále, ale společně s ohledem na možnosti všech žáků dorazit na předem určené místo. Tento cíl jsme splnili. Za veselého švitoření, občasného "hekání" a stále se opakujících dotazů:" Už tam budem?" jsme se všichni bez "úhony" dostali k místnímu kiosku. Zde jsme doplnili nutné zásoby, nakoupili drobné pochutiny a sladkosti, pohráli si na břehu rybníka a pomalu jsme se obrátili k návratu do školy.

Celá akce se nám vydařila. Přálo nám pěkné počasí, nikomu se nic nepříjemného nepřihodilo, všichni jsme se vrátili unavení, ale spokojení. Zase jsme si dokázali, že nám to společně jde a dokážeme být k sobě tolerantní a ohleduplní.