Připomínáme výletík na policejní stanici ve středu 20.května. Odcházíme v osm hodin z MŠ na MHD. Do batohu dejte dětem pití a prosíme JEDNU !!! svačinku. Děti dostávájí od vás s sebou spoustu jídla a mlsotek, není to kdy sníst a nechtějí obědvat. Děkujeme
Ve středu 27.5. pojedeme stejným způsobem na dopravní hřiště při ZŠ Školní s účastí městské policie.