Ve středu 27.5. v případě příznivého počasí pojedeme se třídou Myšek na dopravní hřiště při ZŠ Školní. Přiveďte děti do 8 hodin, v 8,10hod. odjíždíme MHD. Dětem dejte batůžek s pláštěnkou a pitím, svačinou, cyklistickou helmou – na batoh, pohodlnou obuv, zpět půjdeme pěšky. Na oběd budeme ve školce.