Milí rodiče, srdečně Vás zveme na besídku „Rok ve školce“aneb co se u nás celý rok dělo!
Kdy: 10. 6. od 15:00 hodin
Kde: Pastelky vystoupí ve své třídě
Lentilky v tělocvičně ( kde je čeká i slavnostní pasování předškoláků ????
Po programu nebude chybět ani posezení a malé občerstvení na zahradě MŠ.
Těšíme se na Vás a na společné odpoledne plné smíchu, písniček a možná i pár dojatých slziček. ????