Počínaje středou 7. 1. 2026 budeme každou středu, vyjma jarních prázdnin ( tj. 7.1.,14.1., 21.1., 28.1., 4.2. a19.2.) jezdit na led bruslit. Jezdit budeme tam MHD v 8:15 hodin, proto prosím, aby DĚTI BYLY V MŠ NEJPOZDĚJI DO 8:00 hodin. Zpět vlakem na oběd.
S sebou: brusle, helmu, vlastní pití a teplé LYŽAŘSKÉ rukavice. To vše zabalené v batohu, ve kterém budou děti schopny nést si své věci na vlak.
Na tento kurz vybíráme 240,- Kč.