Alternativní taneční TV

Alternativní taneční hodina TV

12. dubna 2022

Tanec s příběhem Doctor Dancer

Během programu dítě není jen pasivním divákem. Všichni jsou aktivní součástí. To je pro dítě nejsnazší začátek. Pohyb je zábava. Děti okusí ten pocit, když se jim po tanci vyplaví endorfiny - takzvané "hormony štěstí", které přináší dobrou náladu.

děti jsou aktivně zapojeny

program pro holky i kluky

získají motivaci k aktivnímu pohybu

aktuální a populární písničky a taneční kroky

Na tuto akci vybíráme 65,00 Kč.