K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Ať žije karneval!Přípitkem a několika větami přivítala Terezka Novotná z 5. třídy všechny děti na včerejším odpoledním reji masek. Jejich pohybovým představením byla zároveň odstartována soutěž o nej... masku, kterou si ale bodovaly a vyhodnocovaly samy děti. Jako vždy se ukázalo, že vybrat tu nejlepší, nejhezčí, nejpovedenější nebo nejnápaditější je nad lidské síly a tak se všichni raději pustili do tance a dovednostních soutěží. Tancovat se šátkem na očích, vybrat si poslepu pro tanec toho správného partnera či zkrotit míček na pingpongové pálce dalo leckomu docela zabrat :-) a tak se moc hodilo do té doby šikovně utajené občerstvení, které následovalo a rozhodně všem přišlo k chuti - upečený sladký perník (Terezka + Adélka K.) a i jiné dobrůtky... Díky nově načerpané energii mohly po "svačinové" přestávce soutěže pokračovat a každý se jistě dostatečně vydováděl i při závěrečném volném tanci a "stonožce". Během závěrečného přípitku si všichni libovali, jak se karneval vydařil a už spřádali plány na stejnou akci v příštím roce. Tak ať je tedy příště nejméně tolik legrace a zábavy jako letos!

banner_sbirej_toner_cz

ceskoctedetem

ovocedoskol3

Srdce_placka_3

recyklohrani

proskoly-300x90

Nejnovější aktuality
se koná:                                                                        …
Letošní Bubenická dílna proběhne v rámci vyučování 27.3. 2019 dopoledne. Poplate…
V pátek 15. 3. 2019 začíná první z deseti lekcí výuky plavání pro 2. a 3. ročník…
Ve čtvrtek 31. 1. 2019 bude žákům všech ročníků předán výpis vysvědčení za 1. po…
V letošním kalendářním roce půjdou děti do školy naposledy 21. 12., do školy se …
Prijměte pozvání a přijďte si oddychnout od předvánočního shonu ve čtvrtek 13. 1…
Ano, ještě týden (a jeden den) zbývá do uzávěrky soutěže O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ …
Kontaktní údaje
  • Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
  • E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz
  • Tel.: 499 422 001, 732 874 045
  • IČ: 71005889
  • účet 163 172 990/0600
  • Kontakty

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

logo_footer

deti-new-150

deti-new-150