K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Ať žije karneval!

17.02.2016


Přípitkem a několika větami přivítala Terezka Novotná z 5. třídy všechny děti na včerejším odpoledním reji masek. Jejich pohybovým představením byla zároveň odstartována soutěž o nej... masku, kterou si ale bodovaly a vyhodnocovaly samy děti. Jako vždy se ukázalo, že vybrat tu nejlepší, nejhezčí, nejpovedenější nebo nejnápaditější je nad lidské síly a tak se všichni raději pustili do tance a dovednostních soutěží. Tancovat se šátkem na očích, vybrat si poslepu pro tanec toho správného partnera či zkrotit míček na pingpongové pálce dalo leckomu docela zabrat :-) a tak se moc hodilo do té doby šikovně utajené občerstvení, které následovalo a rozhodně všem přišlo k chuti - upečený sladký perník (Terezka + Adélka K.) a i jiné dobrůtky... Díky nově načerpané energii mohly po "svačinové" přestávce soutěže pokračovat a každý se jistě dostatečně vydováděl i při závěrečném volném tanci a "stonožce". Během závěrečného přípitku si všichni libovali, jak se karneval vydařil a už spřádali plány na stejnou akci v příštím roce. Tak ať je tedy příště nejméně tolik legrace a zábavy jako letos!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150