Atletické závody - O pohár starosty města Vrchlabí

05.04.2018
Ve čtvrtek 26. dubna se žáci 4. a 5. třídy zúčastní atletických závodů školních kolektivů -  O putovní pohár starosty města Vrchlabí na atletickém stadionu manželů Zátopkových.

V letošním školním roce to nebudeme mít lehké. Čeká nás obhajoba loňského vítězství a to není nikdy jednoduché. Žáci obou tříd již zahájili přípravu na jednotlivé disciplíny - skok z místa, hod míčem - 2 kg, běh na 50m a štafeta 10x 400m. Podle umístění získávají členové mužstva body, které se sčítají a vítězí družstvo s nejvíce body. Obhajovat vítězství budou žáci 4. ročníku, 5. třída poměří síly s dalšími páťáky z ostatních škol.

Všem přejeme hodně úspěchů a doufáme, že obstojíme se ctí.