Běžecké závody na lyžích - 7.2. 2024

Ve středu 7. února se v zúčastní vybraní žáci lyžařských závodů:

Pohár podkrkonošských škol v běhu na lyžích

aneb

po stopách dolnobranských lyžařských mistrů

Pořadatel:                   LYŽAŘSKÝ SPOLEK při ZŠ Dolní Branná a OBECNÍ ÚŘAD Dolní Branná

Datum:                        7. 2. 2024 (středa)

Místo:                         Dolní Branná – Bakov (při nepřízni počasí Vrchlabí – Vejsplachy)

Technika:                    Klasický způsob běhu

Start:                           Hromadný – první kategorie v 10 hodin

Organizací celé akce na naší škole je pověřena paní učitelka Řehořová, která pošle informace rodičům vybraných žáků a společně s paní asistentkou pojede na závody s dětmi.

Pokud dojde ke změně termínu z důvodu nepříznivých podmínek, budou děti a rodiče neprodleně informováni.

Dívka na lyžování baví Stock Ilustrace od ©agaes8080#84859190