K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Bovýskovo "řádění"

21.11.2016
Byl tak trochu jako uragán, když se dnes vřítil do třídy. Bovýsek - tenhle maskot projektu Ovoce do škol má na svědomí, že si moc rádi smlsneme na ovoci a zelenině, kterou každý týden ve škole dostáváme. A tak nás hodně potěšilo, že přijel na návštěvu. Chvíli jsme si povídali, dal nám i pár hádanek a každému zdravý džus. Pak zmizel. Trvalo to jenom chvilku, ale nevadí, hlavně že ovoce a zeleninu od něho budeme dostávat celý školní rok! Děkujeme!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150