Čtenářský klub

28.01.2020

Od února 2020 se opět otevírá čtenářský klub pro žáky - 2. - 5. třídy. Cílem klubu je pozitivně ovlivňovat děti v jejich vztahu ke knihám a čtení, přenést kladný postoj ke čtenářství i do jejich osobního života.

Co chceme:

Rozvíjet čtenářství u dětí tak, aby poznaly radostný zážitek z četby.                                              Čtení je potřeba věnovat čas - ten jim poskytneme.                                                                          Čtenářská gramotnost je základním předpokladem školního i životního úspěchu dětí - pojďme ji společně zlepšovat a zkvalitňovat.

Průvodcem čtenářstvím bude p. uč. Řehořová - každou středu od 13.00 do 14.30 hod. Děti mohou docházet i po ukončení jiných zájmových kroužků.

Začínáme ve středu 5. února.

ctenarske kluby wide