Čtenářský klub

04.02.2019

Vážení rodiče od února 2019 do června 2019 bude na naší škole nově otevřen čtenářský klub. Cílem tohoto klubu bude pozitivně ovlivňovat děti v jejich vztahu ke knihám, ke čtení a přenesení kladného postoje ke čtenářství i do jejich osobního života.

Co chceme:

1/ Rozvíjet čtenářství u dětí tak, aby poznaly radostný zážitek z četby.

2/ Čtení je potřeba věnovat čas - ten jim poskytneme.

3/ Čtenářská gramotnost je základním předpokladem školního i životního úspěchu dětí - pojďme ji tedy společně zlepšovat a zkvalitňovat.

Průvodcem čtenářství bude p. učitelka Dostálová Monika.  Čtenářský klub začne fungovat od středy 13. února 2019. Přesný čas bude upřesněn. Pokud budou mít děti zájem, lze upravit na základě dohody s p. učitelkami docházku především do výtvarného kroužku.