Myslivost v Krkonoších

06.02.2020

V týdnu od 17. do 21. února navštíví žáci 3., 4. a 5. třídy program KRNAP pro žáky základních škol - Myslivost v Krkonoších  – o historii myslivosti, péči o zvěř, přezimovacích oborách, způsobu lovu, myslivecké etice, hlavních druzích zvěře /4. a 5, třída v úterý, 3. třídě va čtvrtek/.

Žáci s třídními učiteli budou odjíždět společně hromadnou dopravou do města, navštíví oboru daňků / při vhodném počasí/ a celý program bude ukončen v KRNAP - KRTEK. Po ukončení programu se žáci vrátí do školy na oběd.

S sebou: vhodné teplé oblečení a obuv, svačinu a pití, pro zvířata mrkev nebo jablíčka - dle zájmu dětí.

Jelen evropský