K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Den dětí - Kowary

05.06.2015
Autobus s výletníky vyjel do polských Kowar už v 8 hodin ráno. Po příjezdu a přivítání paní starostkou na Městském úřadě v Kowarech si děti prohlédly výstavu výtvarných prací, kterou svými dílky spoluvytvářely. Následovala návštěva města i místního parku s miniaturami, po které se děti pokusily zvládnout soutěž s pěti úkoly. Dětský den byl zakončen ve skákacím hradu a následnou cestou zpět.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150