Den matek - společně se školáky 29.5. 2023

19.05.2023

Srdečně zveme maminky, babičky a další k návštěvě celoškolní slavnosti u příležitosti oslavy Dne matek, která se uskuteční v pondělí 29. května 2023.

V letošním školním roce bude celá akce pojata jako zahradní slavnost s krátkým společným vystoupením všech žáků školy, žáků předškolního oddělení MŠ, dílničkami pro maminky a jejich děti, možnost opékání buřtů,... . Pokud se podaří vytisknout trika pro odcházející žáky, bude součásti slavnosti i vyřazení žáků 5. třídy.

Začátek v 16. 00 hod. na školní zahradě,v případě nepříznivého počasí akce proběhne v prostorách školy.

Doporučujeme sportovní oblečení - možnost roztáhnout deky na trávníku, při slunečném počasí ochranu hlavy, krém na opalování, apod.

Pokud by některá maminka měla chuť přinést drobné občerstvení - bábovka, buchta, apod. - velmi to uvítáme.

V neděli se slaví Den matek. Co jste o tomto svátku možná nevěděli... –  Maminka.cz