Den s Městskou a státní policií Vrchlabí ve škole v Hartě

23.06.2017
Ve středu 21. června proběhla pro žáky naší základní a mateřské školy společná preventivní akce  s příslušníky městské a státní policie.

Celá akce byla zaměřena na prevenci dopravních nehod, vhodného chování během prázdnin a vyvarování se nebezpečným  krizovým situacím .

Děti byly rozděleny do tří skupin, které se střídaly na třech stanovištích - střelba ze vzduchové pistole - nejvíce atraktivní disciplína, výbava policisty - zbraně, ochranné prostředky , dopravní prostředky, apod. . Třetí stanoviště bylo zaměřeno na prevenci v oblasti dopravní výchovy a chování v krizových a nebezpečných situacích.

Jelikož nám přálo pěkné počasí, mohly si děti volně hrát na školní zahradě a současně čerpat atraktivní formou důležité informace.

Společná akce se nám vydařila a proto ji budeme opakovat i v příštím školním roce.

Děkujeme všem zástupcům Městské i státní policie ve Vrchlabí, kteří pro nás tuto akci připravili.