DEN ZEMĚ 2019

10.04.2019

Ve středu 24. dubna 2019 společně oslavíme celosvětový svátek - Den Země turistickou vycházkou na vrchol Žalý. Autobus nás odveze na Benecko, odkud půjdeme všichni společně na vrchol Žalý. Po svačině a odpočinku se vydáme na cestu zpět přes Křížovky, Kněžickou chalupu, okolo kapličky ke klášteru ve Vrchlabí, odkud nás autobus odveze zpět do školy.

Sraz bude ve škole do 8.00 hod, návrat do 13.00 hod. Po návratu půjdou děti na oběd a poté do družiny nebo domů.

S sebou: sportovní oblečení a obuv, podle počasí pláštěnku, vydatnou svačinu a dostatek pití, drobné kapesné - uvidíme, zda bude otevřená rozhledna.

Výsledek obrázku pro Rozhledna Žalý