K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Den Země - úklid

13.04.2016


Každoroční Den Země se blíží a tak jako v předchozích letech bylo i letos samozřejmostí, že "slavit" se bude prací. Pondělí a úterý tohoto týdne byly (z hlediska počasí) ideálními dny. "Zelenou" pro úklid školní zahrady po zimním období dostaly starší i mladší děti, jejich hrábě, pytle na odpad i pracovní rukavice. Nutno dodat, že všichni se do práce pustili s chutí a velkou snahou a během těchto dvou dnů odvedli kus práce. Postupně tak na nejvyužívanějších místech zmizely větve, kameny i odpadky a byla shrabána stará tráva a listí a tak zahrada za školou může naplno začít sloužit svému účelu - výuce TV, odpolednímu odpočinku a hrám v družině i dalším příležitostným akcím.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150