05.05.2015
Každoroční oslava Dne Země 22. 4.  měla letos dvojí podobu - dopoledne se děti ze 3., 4., a 5. ročníku zúčastnily akce pořádané při této příležitosti KRNAPem, odpoledne pak společnými silami i se žáky 1. a 2. ročníku všichni uklízeli školní hřiště, zahradu a přilehlé prostory.

V dopoledním programu žáci navštívili zámecký park, kde se postupně na čtyřech různých stanovištích dozvěděli zajímavosti i nové informace o životě ptáků -  jejich výskytu, druzích a kroužkování. Při odpolední brigádě zmizely ze školní zahrady odpadky, kamení, napadané větve a též byla shrabána stará tráva. Prostor, který slouží pro výuku i pro činnost školní družiny, tak získal po zimě tu správnou čistou tvář.