PROVOZ MŠ OD 26.4.2021

Před MŠ:

• Vstup do budovy je možný pouze s ochranou pomůckou nosu a úst, to neplatí pro děti mateřské školy.

• Vstup do budovy má s dítětem pouze jedna osoba, možno s dítětem do tří let věku (platí i pro vyzvedávání dítěte z MŠ).

• Po vstupu do MŠ si všichni příchozí musí vydezinfikovat ruce dezinfekcí umístěnou v šatnách.

• Osobám, které vykazují známky onemocnění, je vstup zakázán.

V prostorách MŠ:

• Děti se již testovat nebudou. Testováni budou pouze zaměstnanci a to 1x týdně (v pondělí).

• Pobyt dítěte s doprovázející osobou v šatně a v prostorách MŠ je nutné zkrátit na dobu nezbytně nutnou.

• V šatně mohou být maximálně 2 děti se svým doprovodem, je tudíž možné, že budete chvíli čekat. Prosím o trpělivost.

• Děti budou mít v MŠ v šatně stále 1 čistou roušku v igelitovém sáčku pro případ onemocnění v průběhu dne ve školce.

• Dítě učitelce předáte v patře u skleněných dveří.

• Neprodleně po převlečení si musí každá osoba tj. dítě i zaměstnanci důkladně umýt ruce vodou a mýdlem.

• Děti budou používat látkové ručníky, v případě zvýšeného výskytu onemocnění v MŠ, budou používat ručníky papírové na jedno použití.

• V prostorách MŠ je nutné řádné větrání.

• Do mateřské školy budou přijímány pouze děti zdravé, bez příznaků infekčního onemocnění. Pokud se během dne u dítěte vyskytnou příznaky onemocnění , dojde k použití roušky a a umístění dítěte do izolace a zákonný zástupce bude povinen bezodkladně dítě vyzvednout.

• Pobyt dítěte ve školce prosím omezte na dobu nezbytně nutnou.

Úplata za měsíc březen 2021 je z důvodu přerušení provozu MŠ vládním nařízením stanovena na 0 ,- Kč.

Úplata za duben 2021 se odvíjí od počtu uzavřených dnů MŠ a činí 115,- Kč.

Petra Romanovas, DiS

vedoucí učitelka