Dětský den - 3. června 2016

23.05.2016
V pátek 3. června 2016 se uskuteční dětský den pro žáky základní a mateřské školy.

I v letošním roce  proběhne orientační závod smíšených družstev žáků 1. až 5. třídy. Členové družstva budou společně plnit zábavné úkoly, zaznamenávat orientační značky a při vzájemné spolupráci  se budou snažit dostat co nejrychleji do cíle, kde budou všichni po zásluze odměněni. Tři první družstva navíc získají zvláštní ceny.

Děti mateřské školy půjdou společně s paní učitelkou, jako jedno družstvo.

V tento den se neučí, žáci přijdou do školy ve sportovním oblečení a obuvi, s dostatečným množstvím pití a svačinou.

V případě nepříznivého počasí se dětský den přesune na jiný příhodnější termín.