Dnes jím jako Ind

21.04.2018

26. dubna 2018

Indie je velká země, kde žije 1,3 miliardy lidí – to je 1300 x více než v naší republice. Lidé jsou tu na sebe mnohem více namačkáni.
Jak zde lidé žijí? Jaká je indická kultura? Jak se žije chudým dětem v Indii – navštěvují školy, mají si kde hrát, jaké jsou jejich problémy a starosti? Známe indické písně a tradiční tance a zvyklosti?
Je větší slon indický nebo slon africký? Jak to poznám?

Na tyto a mnohé další otázky si odpovíme při projektovém dni věnovaném této chudé zemi ve zcela jiné části světa.

Proč Dnes jím jako Ind?
I oběd bude zcela indický.