Domestos pro školy 2017

23.06.2017
Vážení rodiče,
rádi bychom se s Vaší pomocí zúčastnili soutěže nazvané „Domestos pro školy 2017“. Soutěž probíhá v termínu od 4. 9. do 31. 12. 2017. Již nyní ale můžete školu podpořit účtenkami z nákupu produktů značky Domestos. Za tímto účelem budou u vchodů do školy umístěny označené boxy, do kterých můžete účtenky vhazovat.

Principem soutěže je sbírání bodů, a to několika způsoby:

1. S dětmi budeme plnit soutěžní aktivity. Za splnění všech aktivit získáme na konci soutěže 500 bodů.
    2.Rodiče, příbuzní nebo přátelé školy se registrují na www.domestosproskoly.cz, vyberou si školu, kterou chtějí podporovat a na e-mail jim budou chodit informace o úspěšném splnění soutěžních aktivit. Přes e-mail mohou pro školu hlasovat. Za splněnou aktivitu dostane škola od jednoho uživatele jeden bod.
    3. Škola sbírá body za nasbírané účtenky a účtenky mohou uživatelé také nahrávat na webu. Jeden výrobek = 5 bodů.

Výhry

16 škol a školek získá finanční prostředky na rekonstrukci:

Prvních 8 vítězných škol a školek také získá 100 000 Kč ve zboží od partnerů projektu Rako (keramické obklady) a JIKA (sanitární vybavení).

Dalších 100 škol a školek získá produkty Domestos v hodnotě 7 000 Kč.

Úplné znění pravidel najdete na www.domestosproskoly.cz/pravidla

Předem všem moc děkujeme za podporu.