Souhlasím

E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Drakiáda 2019

07.09.2019

Září, září na léto jde stáří ..... báseň Z. Svěráka nás nenechá na pochybách, že se nám již blíží podzim a s ním spojené pouštění draků. Jako v uplynulých letech, tak i letos vyhlašujeme první celoškolní soutěžní přehlídku - Drak roku 2019.

Výsledek obrázku pro papírový drak kreslený Doma vyrobené draky a dráčky mohou děti nosit do školy do 26. září do 8.00 hodin.

Hodnotit a volit nej draka budou všichni žáci a jejich učitelé, paní kuchařky i pan školník. Vyhlášení proběhne v následujících dnech a autor vítězného draka získá diplom a malou odměnu.

26. září také proběhne od 10.00 hod na Ovčím kopci za školou hromadná drakiáda. Žáci si mohou donést draka do školy v tento den ráno, soutěžní draci se venku nepouštějí.

V případě nepříznivého počasí, bude drakiáda přesunuta na vhodnější termín. Žáci budou předem informováni o případné změně.