K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Drakiáda 2020

08.09.2020

Září, září na léto jde stáří ..... báseň Z. Svěráka nás nenechá na pochybách, že se nám již blíží podzim a s ním spojené pouštění draků. Jako v uplynulých letech, tak i letos vyhlašujeme první celoškolní soutěžní přehlídku - Drak roku 2020.

Výsledek obrázku pro papírový drak kreslenýDoma vyrobené draky a dráčky mohou děti nosit do školy do čtvrtka 24. září do 8.00 hodin.

Hodnotit a volit nej draka budou všichni žáci a jejich učitelé, paní kuchařky i pan školník. Vyhlášení proběhne v následujících dnech a autor vítězného draka získá diplom a malou odměnu.

V případě příznivého počasí proběhne v pátek 25. září od 10.00 hod na Ovčím kopci za školou hromadná drakiáda. Žáci si mohou donést draka do školy v tento den ráno, soutěžní draci se venku nepouštějí.

V případě nepříznivého počasí, bude drakiáda přesunuta na vhodnější termín. Žáci budou předem informováni o případné změně.

Související obrázek

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150