Distanční výuka od 1.3. 2021

28.02.2021

Od pondělí 1. března 2021 přechází podle nařízení  vlády ČR žáci 1. a 2. třídy, předškolní třídy MŠ na distanční formu výuky. Od tohoto dne bude výuka organizována třídním učitelem podle potřeb a specifických možností dětí dané třídy.

Současně jsou od tohoto dne zakázány individuální konzultace žáků s učitelem ve škole.

S případnými dotazy, podněty a návrhy se mohou rodiče všech žáků školy obracet přímo na třídní učitele svých dětí.

Přeji Vám všem mnoho sil, pevné zdraví a nám všem dohromady brzký návrat do školy.

Nováková Miroslava