Hartecká alej

11.06.2015
Další měření sportovních sil mezi vrchlabskými i okolními základními školami proběhlo při dnešním přespolním běhu pro předškoláky a žáky 1. - 5. ročníku, do kterého bylo přihlášeno celkem 286 dětí. Rozdělení do kategorií bylo podle jednotlivých tříd, trať měřila pro všechny běžce, kromě předškoláků, stejně - 1 km. Start byl hromadný pro každou kategorii a neprodleně po doběhu se mohli závodníci občerstvit šťávou. Vzápětí pak proběhlo i vyhlášení výsledků každé kategorie, ceny dětem předávali p. ředitelka Bartošová, p. Vávra a p. Cupák.

Výsledky:

K. Zollmannová    6. místo ( 1. tř. )

A. Mládková         11. místo ( 2. tř. )

N. Klimentová     12. místo ( 2. tř. )

T. Škáva                27. místo ( 2. tř. )

V. Švejda               16. místo ( 3. tř. )

S. Šromová             3. místo ( 4. tř. )

L. Švimberský      14. místo ( 4. tř. )

A. Skavroň            15. místo ( 4. tř. )