K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Jak jsme oslavovali

13.05.2015
Očekávaná a předem dlouho a pečlivě připravovaná oslava Svátku matek "vypukla" během včerejšího odpoledne ve školní družině. Kromě maminek nechyběly ani babičky či další rodinní příslušníci, kteří si nechtěli nechat ujít vystoupení dětí. Ty pro ně nacvičily písničku (Kluci, kluci s klukama), básničky (Houbičky) i pohádky (Jak šlo vejce na vandr, Jak maličká včelička zachránila králíčka) a tak bylo na co se dívat i čemu tleskat. Po vystoupení čekalo na hosty malé občerstvení v podobě obložených chlebíčků a chybět nemohla ani přáníčka a drobné dárečky pro radost. Podle ohlasů dopadlo vše (i přes drobné nezdary) na jedničku a tak se snad příští rok bude konat další oslava.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150