K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Jaká je forma?

13.02.2018
Koncem ledna nastal ten správný čas vyzkoušet, co se změnilo k lepšímu v našich lyžařských dovednostech od chvíle, kdy jsme lyže v letošní sezóně nazuli poprvé. Došlo přímo na měření sil, tedy závod. Konal se ve známém prostředí - na školní zahradě - a to hned ve dvou kategoriích. Mladší děti zdolávaly okruh o délce 600 m, starší závodníci se pak poměřili na trati ještě o 400 m delší. Kupodivu v obou kategoriích strčila děvčata kluky do kapsy a s přehledem vyhrála: Klárka O. (2. Štěpán K., 3. Renatka K.) a Adélka M. (2. Kristýnka Z., 3. Rozárka S.).

Gratulujeme a ať to frčí i při závodech!

 

 

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150