Jarní úklid

16.04.2020

Už přes měsíc trvá "koronavirová výuka" a rozhodně to není pro vyučující (tím spíše pro rodiče) jednoduchá situace. I přes dané potíže a díky velmi dobré oboustranné spolupráci se vše daří v rámci možností zvládnout a "školu" udržet v chodu. Kromě "vyučování" je ale potřeba se i nadále starat a popřípadě vylepšovat prostory samotné budovy a jejího okolí.
Před měsícem byla vystěhována, vymalována a uklizena tělocvična, dnes odpoledne došlo na úklid školní zahrady. Hrabání listí, sbírání klacků, odpadků, kamenů a psích exkrementů přímo na zahradě, ale i u pomníku vedle školy a jejich shromážďování k odvozu bylo hlavní náplní práce všech vyučujících i dalších (nepedagogických) pracovníků školy. Více než dvě hodiny pilného snažení přinesly svůj výsledek - zahrada byla po zimě k nepoznání :-)
Tak snad už brzy nastane chvíle, kdy budou moci zahradu používat děti, kterým je určena především.

IMG_5499.JPGIMG_5500.JPGIMG_5503.JPGIMG_5504.JPG