K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Je tady.....karneval!!

Radujeme se, protože konec února či počátek března je přesně ta doba, kdy se karneval v naší škole každoročně koná a my se nikdy nemůžeme dočkat. A to i přesto, že než dojde na očekávané karnevalové odpoledne, je třeba zvládnout mnoho přípravných prací. Zaměřené jsou především na výrobu masek (bez nich by to nešlo!), ale třeba i na výzdobu tělocvičny, namalování plakátu, výběr hudby, promýšlení soutěží, odměn atd. Letošní témata pro masky byla tři: květiny (holky) a povolání (kluci) v malé třídě a pohádka u starších dětí. Povedlo se - zvládli jsme výrobu masek i nácvik pohádky a tak mohl 1. března karneval vypuknout. Jednoduché i složitější soutěžní úkoly prověřily především naši šikovnost, tanec pak naše pohybové dovednosti. A za předvedené výkony nás neminuly drobné odměny v podobě malých sladkostí. Zkrátka to byl karneval jak má být!

banner_sbirej_toner_cz

ceskoctedetem

ovocedoskol3

Srdce_placka_3

recyklohrani

proskoly-300x90

Nejnovější aktuality
Prijměte pozvání a přijďte si oddychnout od předvánočního shonu ve čtvrtek 13. 1…
Ano, ještě týden (a jeden den) zbývá do uzávěrky soutěže O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ …
Schůzka rodičů se koná 18. 9. v 15 hodin.…
Ve středu 5. 9. půjdeme místo dopoledního vyučování na společný pěší výlet na St…
Na školní výlet pojedeme v úterý 26. 6. 2018 do centra řemesel v Ostré u Lysé na…
Z provozních důvodů se termín oslavy Dne matek mění na 12. 6. 2018 v 15 hodin.…
Pro školní rok 2018/2019 byly do ZŠ Horská přijaty děti s těmito registračními č…
Kontaktní údaje

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

logo_footer

deti-new-150

deti-new-150