Jízda na čemkoli

30.07.2019

V úterý 15. ledna vyrazili žáci naší školy na nedaleký kopec, aby se společně projeli na nejrůznějších zábavných povozech a vozítcích. V tento den se uskutečnila dlouho očekávaná a již pečlivě připravovaná zimní přehlídka - Jízda na čemkoli - samozřejmě na sněhu!

Někteří žáci vytvořili skupinky, jiní se připravili samostatně. Důležité bylo zapojit vlastní fantazii a pokusit se vytvořit originální zimní vozidlo a následně se s ním představit přihlížejícím divákům.

Jízda mnohých z nich byla krkolomná, ale vozítka byla velmi pestrá a jejich jízda často vyvolávala salvy smíchu u přihlížejících.

Celá akce se velmi vydařila, přálo nám počasí a i sněhová pokrývka byla bohatá.

Výsledek obrázku pro zábavné saně dětské obrázky malované