Celoroční soutěž

15.09.2022

Dnes byla vyhlášena a tím i zahájena 1. část celoroční dobrovolné výtvarně-pracovní soutěže. Ta bude mít 3 části, pokaždé s jiným tématem. Jde o domácí tvorbu plochých nebo prostorových výrobků z libovolných materiálů podle vlastního nápadu a fantazie tak, aby odpovídaly vyhlášenému tématu.
V každé části soutěže může jednotlivý účastník odevzdat pouze jeden výrobek, přičemž na jeho tvorbě se mohou podílet i dospělí. Za autora výrobku se považuje žák školy, který výrobek do určeného termínu odevzdal a zároveň umí říci, jak výrobek "zapadá" do vyhlášeného tématu. Odevzdávat výrobky lze průběžně, nejpozději však v den ukončení probíhající části a to do 8 hod.
Po skončení dané části se uskuteční hodnocení formou hlasování (přidělování bodů) všech žáků i vyučujících, následně pak i vyhlášení vítěze nebo vítězů.

1. téma: PODZIM
Toto téma zahrnuje možnosti jako: živočichové (příprava na zimu, odlet ptáků...), rostliny, proměny přírody, práce na zahradě (nářadí...), (na poli..., zemědělské stroje...), začátek školního roku (cesta do školy, dopravní prostředky, značky..., školní aktovka, třída, spolužáci...) a další.
Ukončení: 18. 10.
Hodnocení: 19. 10.