K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Lyžařský kurz

19.12.2021

Od pondělí 3.1.2022 do pátku 7.1.2022  bude pro zájemce probíhat lyžařský kurz. Dejte svým dětem: lyže, lyžáky, teplé oblečení, kuklu, helmu, lyžařské rukavice a pytel dobré nálady :-). My děti oblečeme, obujeme, zateplíme. Svačinu a teplý čaj dostanou děti na svahu. Předpokládaný návrat kolem 16:00 hodiny dle velikosti autobusu buď k hasičárně nebo ke škole. Děti si vyzvedávejte u autobusu. Do šatny můžete jít dítko přezout do bot a lyžáky nechat do druhého dne. V pátek se můžete jít podívat, jak se dětem na svahu daří :-) Děkuji Kettnerová

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150