Malí houbaři

15.09.2023

V pátek cvrčci vyrazili na houby ;) Hned po svačince jsme vyrazii do lesa na houby pod skvělých vedením malého Davídka, který má okolní lesy v malíku ;) Nejen, že sme našli plný koš, děti byly nadšené a chtějí jít znovu, ale povedlo se nám veškerou vzdělávací a výchovnou činnost převést ven, do přírody. Zazpívali sme si písně o lese, přelézali a podlézali větve, probrali jsme houby a stromy, zvířátka žijící v lese a pravidla pro pobyt v lese. Dětem se akce moc líbila a já slibuji ( a tímto se i omlouvám za mokré ponožky ;) ), že holínky už přístě nezůstanou ve školce ;)

malí houbaři