K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Máme vítězství!

Už za dva týdny po školních lyžařských závodech nás čekalo měření sil mnohem významnější - tradiční závod pořádaný obcí Dolní Branná a jejich ZŠ. Ten se ale bohužel pro nepříznivé sněhové podmínky musel přesunout do areálu Vejsplachy ve Vrchlabí. Nevadí, protože vše ostatní, co na rozdíl od sněhu bylo v moci pořadatelů, fungovalo na jedničku! Jsme moc rádi, organizace byla opravdu jako tradičně perfektní, závodníků ze zdejších i okolních škol hodně a děti tudíž moc spokojené! Navíc jsme při účasti 8 dětí vybojovali v nejmladší kategorii díky Klárce Opatové 1. místo! Vynikající výsledek, ovšem i ostatní dosáhli na pěkná umístění. V kategoriích podle tříd a dívek či chlapců byla mezi prvňáky ještě Renatka Kubátová na 4. místě, mezi druháky Adélka Hrochová a Štěpán Kobr shodně na 7. místech, v kategorii třeťaček na 9. místě Danielka Lukešová, čtvrťačky Kristýnka Zollmannová a Rozárka Skavroňová obsadily 10. a 11. místo a za páťačky se na 15. místě  umístila Adélka Mládková. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy!

banner_sbirej_toner_cz

ceskoctedetem

ovocedoskol3

Srdce_placka_3

recyklohrani

proskoly-300x90

Nejnovější aktuality
se koná:                                                                        …
Letošní Bubenická dílna proběhne v rámci vyučování 27.3. 2019 dopoledne. Poplate…
V pátek 15. 3. 2019 začíná první z deseti lekcí výuky plavání pro 2. a 3. ročník…
Ve čtvrtek 31. 1. 2019 bude žákům všech ročníků předán výpis vysvědčení za 1. po…
V letošním kalendářním roce půjdou děti do školy naposledy 21. 12., do školy se …
Prijměte pozvání a přijďte si oddychnout od předvánočního shonu ve čtvrtek 13. 1…
Ano, ještě týden (a jeden den) zbývá do uzávěrky soutěže O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ …
Kontaktní údaje
  • Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
  • E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz
  • Tel.: 499 422 001, 732 874 045
  • IČ: 71005889
  • účet 163 172 990/0600
  • Kontakty

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

logo_footer

deti-new-150

deti-new-150