Naše vánoční dopoledne

Moc jsme se na dnešek těšili!

Hned ráno nám paní asistentka Iva H. pustila záznam divadelního představení o Ježíškovi, které jsme hráli na loňské vánoční besídce - a ani jsme nedutali, protože bylo moc zajímavé vidět se v roli herců a na loňský rok si zavzpomínat. Letošní představení stejného příběhu o narození Ježíška bylo jiné - prostředí i herci. Někdo ze sebe svoji roli sotva vysoukal, ale Štěpán - ten ji zvládnul bez zaváhání doslova na jedničku. To "mrkaly" i paní učitelky!

Pak už jsme vyrazili ke krmelci. Dát zvířátkům něco na přilepšenou je naše dobrá vánoční tradice a tak se jí držíme každý rok. Jablka, mrkev, kaštany, kukuřice i seno alespoň částečně zaplnily prázdný krmelec nad cestou směrem na Žalý a my jsme se za odměnu při návratu trochu vyřádili na sněhu, což se nám také každý rok nepovede. Poté už jsme ale svižným krokem směřovali zpět ke škole celí nedočkaví zjistit, co nám v družině pod stromeček mezitím Ježíšek nadělil.

Rozbalování dárků je samozřejmě to, na co jsme se už od rána nejvíc těšili, ale následná ochutnávka cukroví taky nebyla špatná! A vůbec, celé dopoledne se dost vydařilo, škoda ale, že to všechno je jenom jednou za rok.....Tak zase příště, už se nemůžeme dočkat! Jo a Ježíšku - moc děkujeme!!