K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Nejkrásnější vánoční ozdoba

16.12.2015


Ano, přesně taková měla být doma zhotovená ozdoba na vánoční stromeček, pokud chtěla vyhrát dnes skončenou soutěž. Nápady se objevily různorodé - od ozdob papírových, přes látkové, korálkové či různě kombinované, až po ty z neobvyklých materiálů (např. kokosový ořech). Určit tu nejkrásnější nebylo možné, protože všechny byly zajímavé a ručně vyrobené, mnohdy bez pomoci dospělých, a to i u nejmladších soutěžících. Odměnu si tedy nakonec po zásluze odnesli všichni, kteří se zúčastnili a ať tedy stejně krásné jako jejich ozdoby jsou i jejich Vánoce!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150