Souhlasím

Odpoledne s rodiči

15.06.2022

Vážení rodiče,

ve středu 22.června od 15,30 do 18 hodin pořádáme v případě příznivého počasí na školní zahradě

ODPOLEDNE PRO DĚTI A JEJICH RODIČE

Budou připraveny čtyři soutěže pro dvojice dítě + rodič (nejlépe tatínek ). Po zdárném splnění úkolů (soutěže budou ukončeny v 16,30 hod.) bude následovat opékání buřtů a užívání si pěkného dne. Bude zajištěna šťáva a drobné sladké občerstvení, papír. tácky, hořčice a kečup. Buřty, pečivo a co kdo rád pije si, prosím, přineste s sebou.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150