Orientační běh v Dolní Branné

06.06.2015

Ve středu 3. 6. odjelo 10 sportovců naší školy pod vedením p. uč. Šmídové na závody v orientačním běhu do Dolní Branné. Závod probíhal na pastvinách a v přilehlých lesích v části zvané Bakov. Tratě byly barevně rozděleny pro mladší závodníky - modrá s pěti kontrolami a starší běžce - červená se šesti kontrolami. Startovalo se v půlminutových intervalech a závod měl hladký průběh. V cíli byl pro každého závodníka k dispozici čaj. Nejúspěšnějším běžcem naší školy se stal Lukáš Švimberský, který obsadil 2. místo a získal pohár a diplom.

Výsledky dalších závodníků:

1. tř.    K. Zollmannová  -  5. místo