Pěšky do školy - 18. - 22. září 2023

Vážení rodiče, i v letošním školním roce se zapojíme do akce - Pěšky do školy.

Tato výzva proběhne během zářijového týdne v rámci Evropského týdne mobility od 16. 9. do 22. 9. V tomto týdnu vyzýváme děti, aby se hýbaly – tedy aby přišly do školy pěšky, na kole či na koloběžce. V soutěži Pěšky do školy 2023 může škola vyhrát například sportovní vybavení od firmy Lidl ČR, poukaz na zážitkový dárek pro celou třídu a další krásné ceny.

Pojďte s námi podpořit tuto aktivitu a pokuste se omezit množství aut v okolí školy alespoň v tomto týdnu.

Nebojme se s dětmi chodit pěšky a ukázat jim, že to je normální, ale také zdravé a zábavné.

Pěšky do školy – projekt pro základní a mateřské školy - Talentova