K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Bakaláři - škola Horská
Bakaláři - škola Lesní
Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: reditel@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 739 414 412, 499 421 672, 499 422 001

Preventivní program - Respektování ostatních a jejich názorů

04.01.2023

V úterý 17. ledna proběhne ve všech třídách základní školy preventivní program, který provede ZaPS - Zábavné a Preventivní Soutěže. Sdružení vzniklo registrací na MVČR dne 11.12.2009, na základě společných zájmů a cílů skupiny osob vedoucích k naplnění podpory prevence v dopravním provozu, prevence chování a šikany ale také, dnes tak často zmiňované, prevence kyberšikany a chování na sociálních sítích a v internetovém prostředí vůbec.

Respektování ostatních a jejich názorů (nejen o umění komunikovat) - dnešní doba sebou přináší mnoho možností a každý chce uspět, být populární a výjimečný. Bohužel k prosazování svých názorů často používají násilí, urážky, výhružky a pletou si asertivitu s agresivitou. Ukažme společně dětem tyto chyby a možnosti řešení.

Cena programu pro 1 žáka - 60,- Kč.

BEZPEČNOST - to je vzájemný respekt člověka k člověku.

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150