Přejeme všem veselé Velikonoce, hodně jarního sluníčka. Ve škole se opět sejdeme v úterý 7. dubna. Vedení školy.
VícePřejeme všem veselé Velikonoce, hodně jarního sluníčka. Ve škole se opět sejdeme v úterý 7. dubna. Vedení školy.
VícePřejeme všem našim žákům pěkné jarní prázdniny, lyžařům dobré sněhové podmínky, nelyžařům hezké zážitky při sledování televizních přenosů ze zimní olympiády, která dnes oficiálně začíná. Ve škole se všichni opět sejdeme v pondělí 16. února. Vedení školy.
Více