Psí návštěva

13.12.2015
V pátek 11. prosince se všichni těšili "na pejsky". Nakonec byl sice jen jeden, zato ale velmi šikovný, a tak vyprávění o canisterapii, psích útulcích, práci s pejsky, o soutěžích, obraně před útočícím psem, návštěvách psů v domovech důchodců, o stravě a celkové péči o čtyřnohé společníky lidí a o mnohém dalším v podání paní cvičitelky a za vydatné pomoci (i štěkotu) jejího psího kamaráda děti opravdu zaujalo a líbilo se jim, zvlášť když si poté něco ze slyšeného mohly i prakticky vyzkoušet. V budoucnu bude už jistě mnohý z posluchačů vědět, že pořídit si pejska znamená dost práce a starostí, ale i radost a zábavu nebo i pomoc pro sebe a ostatní.