K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Souhlasím

logo

deti-new-150

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
E-mail: info@zshorskavrchlabi.cz Tel.: 499 422 001, 732 874 045

Raketový začátek

18.09.2016
Od zahájení školního roku neuplynuly ještě ani tři týdny, ale i za tak krátký čas mají děti spoustu školních zážitků

 

Hned druhý den po slavnostním zahájení se obě klasické třídy naší školy vydaly na seznamovací výlet na vrchlabské letiště. Cestou tam i zpět byl čas si navzájem popovídat zážitky z prázdnin a seznámit se s novými žáky. Přímo na letišti si pak děti poslechly krátké povídání o kurzech létání i letadlech samotných a "pilotování" letadla si mohly i vyzkoušet, což mělo samozřejmě veliký úspěch.

 

Ani ne týden poté, ve čtvrtek 8. 9.,  se část dětí vypravila do Szklarszke Poreby, kde navštívila oblíbený Dinopark. Akce proběhla v rámci spolupráce školy se spřátelenou školou v Kowarech. Během výletu se děti zastavily i v lanovém centru, kde mohly vyzkoušet svoji šikovnost a odvahu.

 

"Nejvýznamnější" dosavadní akcí byla ale školní svatba, kterou 5. třída na středu 14. 9. připravila pro Péťu a Danielku. Jako pozvaný host v roli fotografa musím potvrdit, že obřad proběhl podle všech pravidel a manželství je tedy "právoplatně" uzavřené :-)) Hostina byla bohatá a tanec veselý! Hodně štěstí novomanželům!!

Obsah toho webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován.
© Všechna práva vyhrazena. · www.zshorskavrchlabi.cz · ŠVP · Ochrana osobních údajů - GDPR · Vytvořila firma IT Partner

patickaGreen

deti-new-150

deti-new-150